Біля Трускавця відкрилась нова гірськолижня траса.
Новий гірськолижний курорт «Буковиця» відкрився за 5 кілометрів від Трускавця . Вартість послуг наразі дуже демократична – 20 грн за разовий витяг, а залежно від типу абонемента знижується до 10-12 грн.
Загальна протяжність спуску на «Буковиці», назва якого походить від однойменної гори, де розташований курорт, становить близько кілометра, облаштовані два бугельні підйомники. Для початківців та дітей передбачений інший, більш пологий спуск. Працює прокат лиж і сноубордів. За станом снігового покрову можна спостерігати онлайн за допомогою двох веб камер.
Приємною новиною стало й те, що ГК «Буковиця» разом з Бориславською ГО «Самопоміч» організовують школу лижного спорту для дітей. Заняття в якій будуть безкоштовними.
На свята і не тільки, Буковиця запрошує гостей та прихильників лижного спорту. Спуск близько кілометра, працюють два підйомники. Для початківців та дітей передбачена менша, полога гірка. Все необхідне спорядження можна отримати на місці, адже працює прокат, в арсеналі – 300 пар лиж.
Біля Буковиці працює буфет, є місця для відпочинку біля багаття, що сподобається відпочивальникам з дітьми, великий паркінг. Свіже повітря, красивий ліс та гори – все це неподалік Трускавця.