Відсьогодні, 22 червня, мережа 3G «Київстар» працює для всіх абонентів ще у двох містах України – курортах Трускавець та Моршин на Львівщині. Тепер мешканці та гості цих міст можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом.

«Київстар» запустив 3G для всіх клієнтів ще у двох містах на заході України – Трускавці та Моршині, відомих бальнеологічних курортах країни. 3G-мережа тут вже налагоджена: забезпечено суцільне покриття цих населених пунктів і високі показники роботи мережі. Технічне тестування велося у Трускавці та Моршині з 15 червня за участі деяких абонентів. Як і в інших містах, «Київстар» надає тут швидкісний мобільний інтернет за технологією HSPA+ з максимальною швидкістю передачі даних до 42 Мбіт/с», – повідомила прес-служба «Київстар».

Швидкісний інтернет за технологією 3G доступний всім абонентам у Трускавці та Моршині, мобільні пристрої яких підтримують цю технологію. Клієнти, які бажають багато користуватися мобільним інтернетом на максимальній швидкості, можливій у мережі 3G, можуть вибрати один з нових тарифних планів або ж підключити інтернет-пакет обсягом від 50 до 3000 мегабайт для будь-якого іншого тарифного плану. Нинішнім абонентам «Київстар» змінювати SIM-карту не потрібно.