Заступник Трускавецького міського голови Юрій Яворський стростував інформацію про те, що начебто з 19 червня цього року через низький пасажиропотік маршрут прямування потяга Інтерсіті+ 741/742 Дарниця, Київ -Трускавець буде обмежено до станції Львів.
За словами посадовця, інформація поширена неофіційним веб-сайтом http://intercity.kiev.ua/.

«Під час розмови з директором державного підприємства «Українська залізнична швидкісна компанія» Леонідом Лобойко з’ясувалося, що ця інформація не відповідає дійсності, – каже Ю.Яворський. – Леонід Лобойко запевнив, що напрямок Київ-Трускавець є достатньо завантажений пасажирами і тому немає сенсу обмежувати рух потягу до станції Львів».

Заступник мера припускає, що неправдива інформація стосовно руху потяга Інтерсіті+ Дарниця, Київ-Трускавець могла бути поширена недоброзичливцями Трускавця. «Адже на сьогодні рівних нашому курорту в Україні немає, – зазначив Ю.Яворський. – Щоб бодай якось дестабілізувати ситуацію конкуренти могли вдатися до таких нечесних методів діяльності».

У міськраді наголосили, що офіційним сайтом «Української залізничної швидкісної компанії», інформацією якого варто послуговуватися, є: http://intercity.uz.gov.ua/.