Продовжується акція «Очистимо Україну – почнемо з Трускавця», проведення якої в місті-курорті ініціювали громадські активісти та небайдужі трускавчани.

Цього разу учасники акції звільняли від сміття лісосмугу при в’їзді до Трускавця. А до того впорядковували територію біля пам’ятника І.Франку та висаджували квіти та дерева на вулиці Т. Шевченка. Кілька тижнів тому її прикрасили близько тисячі чорнобривців, а відтепер око перехожих, які будуть спацерувати трускавецьким променадом, милуватись щойно висадженими кущовими магноліями та кулястими ялинками. Як розповіла громадська діячка Галина Шиманська, вона та її однодумці, мріють висадити тут магнолієву алею. Деревця, звісно, не з дешевих, однак, знайшлися небайдужі трускавчани, які виявили бажання подарувати їх місту.

Тож вулиця Т. Шевченка по праву може називатися окрасою Трускавця.

До акції приєдналось чимало охочих, адже всі певні, що роблять благородну справу. Найбільше стараються діти, які, не покладаючи рук, трудяться. Постійними учасниками проекту є Пітер, Діна та Уайлд, киянка Валентина Ярененко з сином Антоном, для яких Трускавець став другою домівкою.

Громадську ініціативу підтримала Трускавецька міська рада. Посадовці разом із усіма висаджують дерева та косять траву.

Учасники акції зазначають, озеленювати та заквітчувати своє рідне місто будуть і надалі. І додають: у планах зробити так, щоб Трускавець був не лише курортною столицею, а й квітковою. Щоб до Трускавця приїжджали не тільки попити цілющої «Нафтусі» та відпочити від буденних справ, а й помилуватися унікальними рослинами.

Наступної суботи, 23 травня, громадська ініціатива «Очистимо Україну – почнемо з Трускавця» матиме продовження – волонтери прибиратимуть територію біля питного водосховища.

Нагадаємо, що акція стартувала 25 квітня, коли волонтери об’єдналися для прибирання лісу на вул. П. Сагайдачного.