Компанія Google Україна разом спільнотою картографів проведуть комплекс робіт з нанесення об’єктів курорту Трускавець на Google Maps.

Про це було повідомлено, сьогодні, 12 грудня, під час презентації проекту у Трускавці.

Зі слів керівника відділу продаж ПрАТ «Трускавецькурорт» у Києві Олени Якубенко, цей проект буде сприяти покращенню туристичної привабливості бальнеологічного курорту Трускавець та дозволить гостям скористатися зручною навігацією при пошуку об’єктів міста на картах Google. «Це є соціальний проект за підтримки Google, що дозволяє промалювати на нести на картах Google інфраструктуру та бізнес-об’єкти Трускавця», – сказала вона.

Протягом декількох тижнів у Трускавці будуть працювати 16 картографів, котрі наноситимуть об’єкти на карти Google Maps.

Також за допомогою цього проекту встановиться взаємозв’язок між промальованими об’єктами та їх сторінками в Google+ і тим самим створиться безкоштовно візитна карта в пошуку Google.

Також під час презентації проекту проведено навчальну роботу серед маркетологів та власників біснесу, щоб пояснити користь та великий потенціал маркетингу в мережі Інтернет, а також принципи роботи окремих безкоштовних маркетингових інструментів Google.

Проект інційований ПрАТ «Трускавецькурорт», готелем Mirotel Resort and Spa та Трускавецьким інформаційно-курортним центром.