З метою створення комфортних умов для відпочивальників Трускавецька міська рада розпочала встановлювати туристичне знакування.
На даний момент в центральній частині міста-курорту розміщено один інформаційні стенд та три вказівники на вулицях Т. Шевченка (біля кінопалацу «Злата»), Героїв УПА (біля Укртелекому) та Суховоля (біля санаторію «Весна»). На вказівниках розміщено інформацію про те, як пройти до автовокзалу, бювету №1 та №2, сувенірного ринку, залізничного вокзалу, екскурсійних послуг. Щодо інформаційного стенду, який розміщений в пішохідній зоні на вулиці Т. Шевченка, то він містить тези про курорт Трускавець українською та англійською мовами, а також детальну карту міста з відміткою точки у якій в даний момент знаходиться людина.
Як повідомив заступник голови міста Юрій Яворський, міська рада цілеспрямовано впроваджує стратегію розвитку курорту, прагне наблизитись до європейських стандартів. Один з них – туристичне знакування, завдяки чому відпочивальнику у місті має бути комфортніше. Наступного року, запевнив Юрій Михайлович, туристичні вказівники будуть розміщені по всьому місту.
truskavets2

truskavets3

truskavets4

truskavets5