Міжнародне визнання для Трускавця. Місто приєдналось до асоціації “Єврорегіон Карпати-Польща” та підписало угоду про співпрацю. Цей крок, впевнені місцеві посадовці, допоможе Трускавцю наростити популярність за кордоном.

Польща для нас демонструє дружні жести, а ми маємо скористатися реалізацією проектів з Європейським Союзом. В нас дуже розвинена відпочинкова інфраструктура, медична галузь, дуже потужно рухаємось в напрямку європейських стандартів, пов’язаних із оздоровленням, – розповів Руслан Козир, міський голова Трускавця.

Лікувальна база, якісне оздоровлення, екологічно чиста зона міста. Саме це цінують відпочивальники, які приїжджають до Трускавця з-за кордону.

Ми маємо стратегію – з Трускавця зробити центр карпатського здоров’я, тобто будувати мережу оздоровчих курортів Карпат з центром у Трускавці, і в майбутньому, з усього великого портфелю Марки Карпатської, будемо продавати Трускавець на рівні з іншими Карпатськими оздоровницями Польщі, Словаччини чи Румінії. Це наша велика бізнес-перспектива, – відзначив Давід Ласек, віце-президент Асоціації “Єврорегіон Карпати-Польща”.

У планах керівництва Єврорегіону організувати відпочинок для польських туристів за соціальними путівками у Трускавці.