Парламентська Асамблея Ради Європи нагородила Трускавець Європейським дипломом за досягнення і активну діяльність у зміцненні партнерства, розвитку дружби і співпраці між європейськими регіонами та поглиблення зв’язків між ними, підтримки та просування європейських ідей та цінностей.

Про це повідомили у Трускавецькій міській раді.

Рішення нагородити Трускавець Європейським дипломом прийняв Комітет з соціальних питань, охорони здоров’я і стійкого розвитку 10 квітня 2014 року.

Офіційне вручення Європейського диплому відбудеться під час сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи 26 червня 2014 в Страсбурзі у присутності президента Парламентської Асамблеї, голів комітетів та членів Асамблеї.

Як зазначив трускавецький міський голова Руслан Козир, диплом Ради Європи – це заслуга усіх трускавчан, які своєю працею і своїм життям утверджують європейські цінності, дбають за зміцнення партнерських відносин з містами-побратимами, за порядок та безпеку в місті, виявляють гостинність та повагу до людей, що чисельно щороку приїжджають до міста-курорту на лікування та відпочинок.

Європейський диплом, який зроблений у формі пергаменту і на якому зазначено назву муніципалітету та дату нагородження, це висока честь для будь-якого міста і є першим кроком на шляху до отримання нагород Європи (Премії Європи), до яких належать почесний прапор, почесний знак Європи та приз Європи.