Шановні громадяни України і зарубіжжя!

Звертаюся до всіх, хто мав бажання оздоровитись у Трускавці, але наляканий подіями останніх двох місяців на Майдані в Києві, відклав поїздку до наших санаторіїв на потім, коли все уляжеться.

Дозвольте вас запевнити: і в нашому місті, і на Прикарпатті загалом зберігається нормальний ритм життя. Працюють всі оздоровчі комплекси міста, всі ринки і магазини, всі бари і ресторани, щодня в Палаці культури ім. Т.Шевченка відбуваються концерти зірок української та зарубіжної естради. У звичайному режимі працюють органи місцевого самоврядування і виконавчої влади, прокуратура, міліція та суди. Всі вулиці розчищені від снігу, нормально курсує залізничний, громадський і приватний транспорт. За останні два місяці в місті не сталося жодної надзвичайної ситуації.

Розповідаю про це так детально лише тому, що з цими питаннями до міської ради звертається чимало громадян зі східних та південних регіонів України; що отримую тривожну інформацію від керівників санаторно-курортних закладів про те, що чимало наших громадян, а особливо з близького зарубіжжя відміняють заброньовані раніше місця в міських оздоровницях та готелях через боязнь опинитися серед барикад та безладу.

Мені і самому стає не по собі, коли зранку до ночі бачу, як телебачення демонструє людям жахливі картини зведення все нових і нових барикад, зіткнення між громадою та правоохоронцями,підпалів автомобілів, автомобільних шин, викрадення людей, штурми адмінбудівель, бойкоти офісів та супермаркетів, нічних вогнищ на майданах міст та безкінечних мітингів… І все це асоціюється не стільки з невеликою територією Майдану в центрі Києва, як зі всією Західною Україною. Комусь вигідно протиставляти західні терени України східнім, жахати людей то «бандерами», то «католиками»…

Скажу коротко і відверто – це неправда. Трускавець жив і живе, як європейський курорт. Минулого року нашими гостями були громадяни з 63 країн світу, а загалом оздоровились цілющою «Нафтусею», намилувались прекрасними краєвидами Карпат 221 тис. відпочивальників. Це на 10,4% більше, ніж в 2012 році. Наведені мною цифри – не стільки приємна статистика, як визнання людьми і цілющих властивостей наших мінеральних вод, і високого професіоналізму наших лікарів, і гостинності та тактовності наших трускавчан. Ви і самі в цьому переконаєтесь, коли відвідаєте місто-курорт Трускавець. Запрошую вас особисто. І особисто гарантую вам і оздоровлення, і чудовий відпочинок, і подих рідного дому.

Трускавець чекає на вас! Трускавець подарує вам і міцне здоров’я, і гостинність, і незабутні враження, і відчуття, як писав наш національний Пророк Тарас Шевченко, сім’ї великої, сім’ї вольної й нової!

З пошаною,
Трускавецький міський голова Руслан Козир