Раїса Богатирьова відвідала Трускавець 16 листопада. Цього дня вона побувала з робочим візитом у міжнародній клініці відновного лікування Володимира Казявкіна. У рамках візиту відбувся брифінг для журналістів. Разом з міністром і Володимиром Казявкіним на зустрічі з представниками засобів масової інформації були президент Академії медичних наук України Андрій Сердюк та голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало. Журналістів, насамперед, цікавила державна підтримка прогресивної методики відомого трускавчанина.
Про великий вклад Володимира Казявкіна у розвиток прогресивних методик медичної галузі говорив Андрій Сердюк. Він також зауважив, що Герой України з Трускавця є член-кореспондентом Академії медичних наук і зробив великий внесок у її розвиток.
Своєю чергою, Володимир Казявкін дякував Раїсі Богатирьовій за підтримку проекту. Адже завдяки підтримці держави у клініці щорічно проходять безкоштовну реабілітацію понад 700 дітей, ще стільки ж – оздоровлюються коштом самого закладу.
Присутній на брифінгу Олег Сало, що віднедавна обійняв посаду голови облдержадміністрації, пообіцяв, що зробить усе належне на рівні області, щоб методика Володимира Казявкіна мала тут якнайширше застосування.
Додамо лише, що методика реабілітації хворих, запропонована та втілена Володимиром Казявкіним, не має аналогів навіть за кордоном. Вона визнана у світовій медицині як одна з найуспішніших та найперспективніших.