Ви запитаєте – чому саме Трускавець ? Чим цей курорт відрізняється від інших? Чим він унікальний ?

Наводимо п’ять аргументів на користь Трускавця – за словами постійних гостей нашого міста- курорту.

1 . Тут не тільки відпочиваєш , але й успішно лікуєшся . Трускавець – не якийсь пересічний туристичний містечко , це великий курорт. Єдиний бальнеологічний курорт урологічного профілю в Україні і на всьому пострадянському просторі. Діагностична та лікувальна база Трускавця в сукупності набагато краще , ніж аналогічна база багатьох європейських столиць. Тому сюди їдуть в першу чергу лікується.

Результат перевищує всі очікування , ефективність дуже велика . Бачачи реальний результат і відчуваючи полегшення від хвороб і зміцнення організму , людина повертається сюди знову і знову.

Свідченням того , що відбулося поліпшення , служать анекдоти про відпочиваючих – у них « хворі» заводять знайомства з жінками , смітять грошима , роблять все , щоб запам’ятати відпочинок на нашому курорті на все життя. До речі , в цьому плані нічого не змінилося з часів Австро -Угорщини – перші курортники до Трускавця прибули ще в далекому 1827 .

2 . Тут не буває нудно. На жаль, є на Україні такі курорти , де відпочиваючий начебто наданий сам собі – ніяких розважальних програм , нічого цікавого , скукотища … Як кажуть , спокій і тільки спокій .

Трускавець вигідно відрізняється тим , що в цьому невеликому містечку є вибір – або спокійно відпочити ( якщо це вам дійсно необхідно ) , або «відірватися на всі сто» . Розважальні центри тут пропонують програми на будь-який смак , зірки – столичного рівня. А в окремих санаторіях міста- курорту іноді « запалює» таке сузір’я зірок , що очам не віриш : чи можливо це ?

Відпочинок в Трускавці – це і нові корисні знайомства , і неймовірні враження , і море позитивчика ! Повірте , нудно тут не буде. Бажаєте розваг – Ви їх отримаєте!

3 . Первозданна природа . Карпати є найбільш чистим куточком України . Трускавець знаходиться далеко від промислових центрів , що забруднюють навколишнє середовище , тому буквально після прибуття на наш курорт відпочиваючі відчувають благотворний вплив чистого як кришталь повітря , яким дихаєш – не надихаєшся .

Питна вода тут такого хорошої якості , що можна без побоювання пити її навіть під водопровідного крана без додаткового очищення . Джерело Юзя у Трускавці з омолаживающей водою ( до її складу входить гліцерин , благотворно впливає на шкіру) користується великою популярністю серед відпочиваючих.

П’янке повітря , чиста вода , умиротворяє дію живої природи – все це в сукупності створює неперевершений терапевтичний ефект , що доповнює дію лікувальних мінеральних вод Трускавця.

4 . Європейський сервіс . Велика кількість санаторіїв , готелів , вілл , пансіонатів змушує боротися за кожного клієнта. Шлях до процвітання в курортному сервісі лежить через постійне поліпшення сервісу , через бажання догодити гостям.

5 . Зустріч з народною культурою , мистецтвом , традиціями. Крім різноманітних сувенірів у народному стилі відпочиваючі відвозять із Трускавця найтепліші , найкращі спогади про зустрічі з народною культурою карпатського регіону. Неповторна архітектура будівель в Закопянскій стилі , унікальний ландшафтний парк « Підгір’я» та етно- кафе « Гражда » , цікаві виставки в двох музеях міста (музей історії міста- курорту і художній музей народного художника України Михайла Біласа ) – це далеко не повний перелік місць , де можна тет зустрітися з самобутністю душі карпатських горян.

Крім того , курорт пропонує безліч інших атракцій для бажаючих більш глибоко дізнатися місцевий колорит. Це і запрошення на бойківську весілля ( бойки – самоназва місцевого населення) , і виставки -продажу від народних умільців , і безкоштовні програми культурного характеру від міської влади , і екскурсії в Дрогобич, Львів , на Закарпатті.

Дорогі читачі , не думайте , що цими п’ятьма пунктами обмежуються всі переваги Трускавця. Бажаючому всіх їх описати чи не стане місця на газетній площі. Головною ж перевагою Трускавця є його унікальність , те, що всі перераховані вище переваги тут – в комплексі. Повірте , зовсім небагато в Україні таких місць , де поєднуються первозданна природа і європейський сервіс, де якісні послуги можна отримати за доступних цінах , де гості з різних країн ( Росія , Польща , Азербайджан , Казахстан , Узбекистан , Молдова , Грузія , Білорусь , Німеччина і ін ) відчували б себе як вдома. Привітність і гостинність Трускавця – це відмінна риса нашого курорту.

Унікальність Трускавця ще й у тому , що у світі більше ніде немає Нафтусі – цілющою надпресной води , яка є королевою трускавецьких лікувальних вод (всього їх – 14 джерел) . Тут можна відпочити і полікуватися не виходячи з корпусу , як наприклад у ГКК «Карпати» , де є власний бювет , ресторани , а розважальні та культурні програми вважаються одними з кращих у місті .

У радянські часи сотні тисяч людей їхали сюди і потім слали листівки зі словами подяки – за відпочинок , за здоров’я , за приємне проведення часу . І потім ці люди поверталися сюди , адже тут їм було добре .

Найкраща реклама – це коли гість сам розповість про перебування на курорті. Ця реклама ефективна для Трускавця протягом уже майже 200 років. Так що якщо Ви ще не були в Трускавці , то ласкаво просимо ! Оцініть самі гідності нашого курорту і розкажіть про них своїм друзям .