busУ рамках соціальних пропозицій міського голови Руслана Козира і пункту його передвиборчої програми про обладнаний комунальний транспорт для пенсіонерів та літніх людей, комунальним підприємством «АТП» куплено автобус, який братиме участь у міських перевезеннях. На дану покупку з бюджету міста було виділено 260 тис. грн.

Автобус Mercedes Benz o 405 – пасажирський транспортний засіб нового покоління, обладнаний комп’ютером, датчиками контролю, електродвигуном, відноситься до екологічно чистих транспортних засобів. Автобус є утричі економічнішим за існуючі пасажирські автобуси, а також має низьку посадочну платформу, пристрій для заїзду інвалідних колясок та дитячих візочків.

Як зазначив директор КП «АТП» Д. Масляник, таких автобусів у Львівській області ще немає і наразі підшукують людину, яка би змогла керувати цим транспортом. Також на сьогодні розглядаються усі можливі варіанти введення автобуса у міські перевезення, один з найбільш прийнятних – це відкриття нового маршруту.

Міський голова Руслан Козир наголосив, що головна мета покупки автобуса – це покращення якості міських перевезень, створення комфортних умов для перевезення літніх пасажирів та пасажирів з дітьми. І не менш важливим є запровадження здорової конкуренції на існуючому ринку перевезень. Даний автобус також є частиною виконання екологічних програм розвитку міста-курорту, оскільки технології, якими облаштований цей транспорт, мінімізують викиди в атмосферу.