У Трускавці з аукціону продадуть земельну ділянку для дельфінарію. Наділ площею 0,4 гектара оцінили в понад мільйон гривень.

Детальний план Трускавця передбачає, що неподалік від кільцевої дороги у місті збудують низку розважальних закладів. Зокрема, біля перехрестя вулиць Роксолани та Городище, з’явиться дельфінарій.

Це буде крита споруда на 500-600 місць з двома басейнами. Біля дельфінарію облаштують місце для паркування автівок, встановлять атракціони для дітей.

Майбутній заклад відрізнятиметься від тих, які діють в інших містах України. Окрім розважальної функції, у дельфінарію здійснюватимуть лікувально-оздоровчі процедури. Попередні домовленості про це є з Міжнародною клінікою відновного лікування В. Козявкіна.

“Ми не можемо надати інвестору земельну ділянку, а тому продамо її з аукціону, — розповів Олександр Грищенко, головний архітектор Трускавця. — Нині проходимо усі процедури, аби винести ділянку на торги, зокрема вже визначили її стартову ціну”.

У мерії ділянку оцінили в майже 1,2 мільйона гривень. Та з огляду на те, що проектом будівництва дельфінарію у Трускавці уже зацікавилися інвестори з України та Польщі, пан Грищенко переконаний: шмат курортної землі продадуть набагато дорожче.