Мінеральна вода

бювет мінеральних вод Трускавець

бювет мінеральних вод Трускавець

Мінеральні води-це складні природні розчини мінеральних та органічних речовин, що знаходяться у вигляді іонів, комплексних сполук і розчинених газів. До лікувальних відносяться води, шо містять компоненти, здатні викликати лікувальний ефект в організмі людини. Залежно від хімічного складу мінеральні води використовуються як внутрішній або зовнішній лікувальний засіб.
Здавна мінеральні джерела вважали джерелом життя, а в багатьох народів вони навіть були предметом релігійного культу. Це стосується і мінеральної води нафтуся. Навіть не знаючи докладно лікувальних властивостей води, люди вважали її дуже помічною і мало не святою водицею.
Рідкісна різноманітність корисних копалин , сконцентрованих на порівняно невеликій території, і е певною умовою утворення унікальної мінеральної води нафтуся та інших цінних за хмімічним складом і лікувальними властивостями вод. небагато бальнеологічних курортів світу можуть похвалитись такою різноманітністю цілющих вод, абсолютно різного типу: з підвищеним вмістом органічних речовин, сірководневих, хлоридно-натрієвих, сульфідно-кальцієвих, йодо-бромних компонентів.

Лікувальна “Нафтуся” Трускавецького родовища містить органічні речовини нафтового походження в такому збалансованому складі, що її можна прирівняти до складного гомеопатичного препарату, створеного самою природою. І саме органічні речовини нафтового походження визначають лікувальні властивості справжньої “Нафтусі” і дають їй переваги перед іншими водами. Лікувальна Трускавецька “Нафтуся” аналогів в світі не має!