Гірськолижний комплекс “Буковиця”

Неподалік від Трускавця (5км) функціонує новий сучасний гірськолижний комплекс “Буковиця”. Тут до послуг відпочиваючих траси різної складності і на будь-який рівень майстерності.

На “Буковиці” зможуть гарно провести час і отримати насолоду від катання як досвідчені лижники , так і новачки. Для новачків і тих , хто хоче навчитись катанню на лижах чи сновборді , працюють інструктори.

Траси в “Буковиці” ідеально підготовлені для якісного катання завдяки як природньому , так і штучному засніженню.  Снігові пушки встановлені вздовж усіх трас забезпечують хороше засніження і достатній рівень та якість снігового покриття.

Також тут працює прокат гірськолижного спорядження. Вартість прокату лижного комплекту (лижі, черевики, палки) чи сновбордного комплекту – 150 грн.

Ціни на катання також дуже гнучкі. Є можливість оплатити як разові підйоми , так і придбати абонаменти. Ціни за разовий спуск 10-20 грн (залежно від траси), ціни на денні абонаменти -150-180 грн.

Зноходиться цей комлекс між м. Трускавець та м. Борислав. Добратись туди без машини можна маршруткою “Стебник-Трускавець-Борислав”,  щоправда від зупинки потрібно ще іти 2 км.  Тим хто бажає більшого комфорту залишається варіант з таксі.