Місто Трускавець

парк Трускавець

парк Трускавець

Трускавець-один із унікальних курортів України, розташований у мальовничій балці річки Воротище, 350-400 м. над рівнем моря, оточений невисокими пагорбами (300-800м.н.р.м.), у передгір’ї Східних Карпат.

Трускавець – це ліс та гори, річка та озера, квіти і чисте повітря, теплий клімат, чудові краєвиди і чудодійні джерела мінеральних вод.

Повна свіжості зелена долина. Багате на кисень і озон повітря, теплий, помірно континентальний клімат і цілющі мінеральні води- все це створює винятково сприятливі умови для відпочинку і оздоровлення.

Трускавець-це місто-курорт у великому лісопарку. Коли з прекрасної Яцкової гори (її ще називають Глорієтою), що ніби насувається на залізничний вокзал, у надвечір’я дивитисьна Трускавець, нам відкривається прекрасний краєвид. На темно-зелені верхи гір першими зорями немовби налягає темно-синє небо. Здається, ніби тут земля і небо обнялись і дрімають в сердечних обіймах.Таке враження складається тоді, коли Ви один на Яцковій горі, а не в самому серці Трускавця. Тут зовсім інакше. Активно струмує «Нафтуся», ритмічно, а часом аритмічно пульсує життя. Йде процес оздоровлення та відпочинку. Бо саме для цього створив Бог цей унікальний кусочок землі.

В Трускавець кожного року приїжджає лікуватись та відпочити близько пів міліона туристів. Сучасний Трускавець по рівню лікування та сервісу – справжній європейський курорт.

парк Трускавець

парк Трускавець

А поміж тим , Трускавець – ше й мальовниче старовинне містечко, вулицями і околицям якого приємно гуляти, і є чим захоплюватись. В кінці XIX – на початку XX століття в Трускавці було збудовано декілька десятків своєрідних чудових вілл, посаджений парк з квітниками і екзотичними рослинами.

В свій час І. Франко назвав Трускавець «золотою Колхідою». Місто і понині залишається дорогоцінною прикрасою курортів України.