Екскурсії та відпочинок

Екскурсії з Трускавця

Екскурсії з Трускавця

Приїжджаючи на лікування до Трускавця , тисячі пацієнтів місцевих здравниць активно використовують вільний від процедур час для ознайомлення з Прекрасною місцевістю , її історією та культурною спадщиною.
З цією метою гості роблять екскурсії , які пропонують їм у Трускавці численні туристичні фірми . А вибирати є з чого. Когось ваблять ліси і гори , полонини і швидкі галасливі річки , а інші люблять помріяти в тиші біля кам’яних стін стародавніх монастирів , замків – фортець , хтось хоче послухати дзвін церковних дзвонів , а хтось помилуватися полотнами відомих художників у музеях або насолоджуватися музикою в знаменитому на весь світ Львівському оперному . Є й такі , які просто виявляють бажання побродити місцями, де колиcь мудрий горець Захар Беркут з відважними тухольцями перегородили шлях монголо – татарським завойовникам і тим самим врятував Західну Європу від крові і згарищ …
До ваших послуг туристичні фірми , які організовують екскурсії на будь-який смак .У складному комплексі курортних лікувальних факторів надзвичайно важливу роль відіграє естетико – емоційна форма впливу навколишньої природи на хворий організм. Гарний краєвид , велична панорама Гор , тиша парків і гаїв – все це невід’ємна частина лікування для багатьох хворих , втомлених , перевтомлених , з неврастенію і психастенією . Ці захворювання нервової системи нерідко супроводжують основному захворюванню , передують або сприяють йому .
Ось чому прогулянки та екскурсії є обов’язковим елементом у загальному режимі санаторно -курортного лікування.